Lone Star Truck & Equipment
San Antonio, TX
Reefer, Refrigerated, Refrigerated Van
Stock #: HB253809
$12,000Price
Quick Specs
| Location: | San Antonio, TX |
| Stock Number: | HB253809 |
| Trailer Type: | Reefer, Refrigerated, Refrigerated Van |
| Color: | White |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
Options
| Hitch Type: | Bumper Pull |
| Miles: | 0 |
| Interior Color: | Black |
| Exterior Color: | White |
| Condition: | Used |
Additional Information
| VIN: | 1J9BF0826HB253809 |
| Stock Number: | HB253809 |
| Year: | 2017 |
| Make: | Kerr-Bilt |
| Model: | Refridgerator Trailer with GOVI Unit 6X8 |
Find out more!
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!