Lone Star Truck & Equipment
San Antonio, TX
Reefer, Refrigerated, Refrigerated Van
Stock #: NB253947
$22,000Price
Quick Specs
| Location: | San Antonio, TX |
| Stock Number: | NB253947 |
| Trailer Type: | Reefer, Refrigerated, Refrigerated Van |
| Color: | White |
| Length x Width: | 0' x 0' |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 24000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 24000 lbs |
| GAWR: | 10000 lbs |
| Length: | 0' |
| Width: | 0' |
Options
| Hitch Type: | Gooseneck Hitch |
| Miles: | 0 |
| Interior Color: | Black |
| Exterior Color: | White |
| Condition: | Used |
Additional Information
| VIN: | 1J9GF2128NB253947 |
| Stock Number: | NB253947 |
| Year: | 2021 |
| Make: | Kerr-Bilt |
| Model: | 22 FT Refrigerated Trailer w/ Carrier Unit |
Find out more!
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!