Lone Star Truck & Equipment
San Antonio, TX
Reefer, Refrigerated, Refrigerated Van
Stock #: JB253091
$15,000Price
Quick Specs
| Location: | San Antonio, TX |
| Stock Number: | JB253091 |
| Trailer Type: | Reefer, Refrigerated, Refrigerated Van |
| Color: | Tan |
| Length x Width: | 12' 144" x 7' 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 10400 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 10400 lbs |
| GAWR: | 5200 lbs |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 7' 84" |
Options
| Miles: | 0 |
| Interior Color: | Black |
| Exterior Color: | Black |
| Condition: | New |
Additional Information
| VIN: | 1J9BF1221JB253091 |
| Stock Number: | JB253091 |
| Year: | 2018 |
| Make: | Kerr-Bilt |
| Model: | Refrigerator Trailer with GOVI Unit |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!